Producenci
O firmie

Milena i Mariusz.

 M&M

 

Niepowtarzalna Kartka i Story Wood to nasze dwie marki rękodzielnicze.

Jesteśmy małżeństwem z kilkunastoletnim stażem i trójką wspaniałych dzieci. Pasja tworzenia rzeczy unikatowych była w nas od zawsze. To, że zajmujemy się rękodziełem nie jest przypadkiem. Niepowtarzalna Kartka powstała w 2002 roku, jako firma zajmująca się produkcją kartek, zaproszeń, upominków. Na jakiś czas zawiesiliśmy działalność skupiając się na sprawach rodzinnych, ale w naszym domu zawsze kreatywnie kształtowaliśmy przestrzeń, realizując swoje pomysły i inspirując siebie nawzajem. Wraz z coraz szerszym dostępem do Internetu pojawiły się nowe możliwości rozwoju pasji i pokazania własnych produktów szerszemu odbiorcy. Po 10 latach od pierwszej Niepowtarzalnej Kartki powstała druga, ale już wzbogacona o niesamowity świat scrapbookingu i szeroko pojętego papercraftu, oraz wycinane z drewna dekoracje pięknie wpisujące się w modny i bliski naturze styl skandynawski, a jednocześnie niezbędne jako baza do prac w różnych technikach rękodzielniczych. W tym czasie także prowadzone przez nas warsztaty rękodzieła w rodzinnej miejscowości okazały się cieszyć tak dużym zainteresowaniem, że trzeba było poświęcić im sporo czasu, materiałów i konieczności dalszego rozwoju, także lokalowego. Dlatego w 2016r. wynajęliśmy prawie 100 metrowy lokal i otworzyliśmy jak szeroko drzwi do naszego Warsztatu. Zakładaliśmy od samego początku, że będzie miał on także swoje odbicie w postaci sklepu internetowego, ale jak to w życiu bywa zaskoczyły nas inne potrzeby, dlatego sklep on line Warsztat-24 udało się nam otworzyć z prawie dwuletnim poślizgiem :)

Chcemy być dla innych osób z pasją pomocni w zdobywaniu niezbędnych materiałów do tworzenia prac w różnych technikach, między innymi: scrapbooking, decoupage, mixedmedia... Nasze drewniane wyroby Story Wood ze względu na bardzo wysoką jakość ręcznego wykańczania detali są bardzo chętnie kupowane i już teraz stanowią dla wielu z Was podstawę do przepięknych prac. Będziemy oferować te produkty w coraz szerszym wyborze, biorąc pod uwagę także sugestie klientów. Z kolei wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i sprzedaży kartek ręcznie robionych, zaproszeń i pamiątek daje nam wiedzę co potrzebuje osoba zaczynająca przygodę z taką twórczością, a co ktoś, kto tworzy swe prace na sprzedaż i potrzebuje wsparcia w dobrej jakości i szybko dostępnych materiałach.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i serdecznie zapraszamy na zakupy.

Pamiętajcie, że dzięki swoim pasjom stajemy się kimś wyjątkowym. Z jednej strony mamy możliwość zrelaksowania się, a z drugiej ciągłego rozwoju, nasze kreatywne podejście przekładamy także na inne dziedziny życia!

M&M

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl